Odmevi na oceno gostišča

neznan uporabnik

19. okt 2001 11:29

Špekulacij je možno veliko, tega, kdo so, ne vemo. Na forum se lahko prijaviš kolikokrat želiš... Zato je prijava na KulSlo "podkrepljena" z aktivacijo računa. Z enega emaila se lahko vsakdo prijavi le enkrat Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

19. okt 2001 13:25

Pravzaprav me veseli, da ste na "nasilen" način prekinili straniščno debato. Res je, da se potem vsakič oglasi kdo, ki se sklicuje na svobodo govora, demokracijo ...ampak kako že gre tisto ... - svoboda je v spoznanju nujnosti - vsaka lastna svoboda je omejena z lastno svobodo drugega Svet funkcionira zato, ker se (vsaj večinoma)ljudje držimo nekih pravil, pa naj bo to bonton, dober okus, ali kaj bolj "državno vsiljenega". Kvantanje vsevprek, straniščni in urinski izlivi in kar je še bilo podobnega res ne sodijo na kulinarično in še na kako drugo stran ne. Zakaj se gospod ni oglasil na pisma bralcev v Delu - zato ker mu pisma ne bi objavili. Tu pri nas na "naših" straneh pa je vzbudil kar velik interes, kar nekaj odzivov in ...najbrž užival. Naj bo to moj edini prispevek na to temo, upam da jo bodo resni dopisovalci in ljubitelji kulinarike v bodoče ignorirali. Ni hujšega za tovrstne izzivalce in dvigovalce prahu, kot ničelni odziv. LP in dobro nedeljsko kosilo vam želim Tinca

neznan uporabnik

19. okt 2001 13:26

Se popolnoma strinjam. Odzivi so tisto, kar piscu daje zadovoljstvo! Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

19. okt 2001 15:28

Resnicno je potrebno vse usmerit v svoje meje - to, da imajo administratorji naziv ADMINISTRATOR pomeni da odlocajo o tem kar sodi sem in kar ne. Torej - le pogumno naprej, jaz sem ne samo za zaklenitev tem, ampak za izbris vseh teh vulgarnih clanov in njihovih sporocil. Pa se tole: svoboda govora obstaja le toliko casa kolikor ne omejuje, omalovazuje in zali drugih ljudi!

neznan uporabnik

22. okt 2001 6:59

Pozdravljeni! V času svojega službovanja sem se priučil delu z ljudmi, zatorej sem precej potrpežljiv in strpen do drugačnosti. Priznati moram, da me je pisanje tako imenovanih bezničarjev, neverjetno, popolnoma vrglo iz tira in tako sem se zadnijč tudi odzval. No, po trznem premisleku in ob nadaljnem spremljanju debate pa sem preišel do zaklučka, da prispevki (ne mislim žolčnih izlivov nasprotnikov), pa čeprav žanrski pristop kot tak morda ni najprimernejši, odražajo dejansko stanje dela našega gostinstva. O teh rečeh in drugih bi bilo potrebno govoriti več. Problematiko in »KulSlo« sem omenil tudi kolegom in v odprti debati izvedel marsikaj. Odnos gostincev v slovenskih mondenih turističnih krajih do slovenskega gosta je porazen. Sam tovrstnih negativnih izkušenj nimam, morda pa bo kdo napisal kaj tudi o tem.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti